+47 23086500

resepsjon@schjarven.no

Besøk oss i Bygdøy Allé 23 (se kart) eller på Facebook & LinkedIn.

Bilde av Charlotte Mjaaseth

Charlotte Mjaaseth

Head of Operations

Tlf 90631885
charlotte.mjaaseth@schjarven.no

Bilde av Nina Jacobsen

Nina Jacobsen

Head of Creative Development

Tlf 99619537
nina.jacobsen@schjarven.no

Bilde av Kei Grieg Toyomasu

Kei Grieg Toyomasu

Head of Client Services

Tlf 91195757
kei@schjarven.no

Bilde av Øivind Eide

Øivind Eide

Head of Creative Services

Tlf 93008673
oivind.eide@schjarven.no

Bilde av Espen Skrolsvik

Espen Skrolsvik

Head of Creative Services

Tlf 92830680
espen.skrolsvik@schjarven.no

Bilde av Iren Legøy Aagaard

Iren Legøy Aagaard

Head of Account Executives

Tlf 97765041
iren.aagaard@schjarven.no

Bilde av Yngve Johnson

Yngve Johnson

Head of Content

Tlf 91160338
yngve.johnson@schjarven.no